مهم ترین اخبار روز

مهم ترین اخبار روز ایران و جهان در 24 ساعت گذشته بدون سانسور

قضیه کشف حجاب نوشین خانی و اسخدام در شبکه من و تو

قضیه کشف حجاب نوشین خانی و اسخدام در شبکه من و تو

ایا نوشین خانی بازیگر فیلم سام و نرگس کشف حجاب کرده

عکس های نوشین خانی بعد از کشف حجاب همراه با همسرش

قضیه کشف حجاب نوشین خانی

قضیه کشف حجاب نوشین خانی

در مقاله در سایت خبری جونا قضیه و عکس های کشف نوشین خانی بازیگر سابق سینمایی ایران و پیوستن به شبکه منو تو قرار داده می شود و همچنین برای دیدن پست های بیشتر به بخش اخبار هنرمندان دیدن کنید

ماجرای کشف حجاب نوشین خانی

بعد از مهاجرت و کشف حجاب چند بازیگر گم نام سینما و تلویزیون نوبت به نوشین خانی بازیگر فیلم سام و نرگس که با پیوستن به شبکه جم اقدام به کشف حجاب کرده است.

نوشین خانی و  همسر امید آهنگر ( بازیگر نقش علی کوچولو در ده شصت) است و این زوج مدتهاست که در هلند زندگی میکنند که در فروردین سال 1397 به شبکه منو تو پیوستن.

نوشین خانی با بازی در فیلم سینمایی سام و نرگس در سینمایی ایران مطرح شد ولی در ادامه خانی نتوانست در عرصه بازیگر موفقیتی بدست اورد و بعد از ازدواج با امید اهنگر از ایران مهاجرت کردند.

قضیه کشف حجاب نوشین خانی و اسخدام در شبکه من و تو

نوشین خانی بازیگری که با نقش نرگس در فیلم سینمایی سام و نرگس شناخته شد بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و با پیوستن به فیلم سام و نرگس و حضور در کنار ایرج قادری تجربه ای متفاوت در دنیای بازیگری کسب کرد .
نوشین خانی با حضور در کلاسهای بازیگری علیرضا خمسه ، محمود عزیزی و ایرج راد به صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری شد اما بعد از فیلم سام و نرگس کارنامه درخشانی در عرصه بازیگری نداشت.

همسر نوشین خانی کیست

امید اهنگر بازیگر نقش علی کوچلو در ده شصد و همسر نوشین خانی بازیگر زن سابق سینما ایران است.امید آهنگر بازیگری که با فیلم علی کوچولو و در نقش علی ساخته حسن تهرانی به شهرت رسید و در ذهن ها ماندگار شد ، بازیگری را از سال 61 و بازی در این فیلم آغاز کرد.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan