مهم ترین اخبار روز

مهم ترین اخبار روز ایران و جهان در 24 ساعت گذشته بدون سانسور

خبر حمله آمریکا به سوریه در سال 97 + ایا امریکا به سوریه حمله کرد

خبر حمله آمریکا به سوریه در سال 97 + ایا امریکا به سوریه حمله کرد - خبر فوری حمله امریکا به سوریه

حمله آمریکا به سوریه

 حمله آمریکا به سوریه در سال 97

حمله آمریکا به سوریه در سال 97

در بخش اخبار سیاسی بدون سانسور سایت خبری جونا اخرین خبر ها از جنگ سوریه و امریکا در سال 97 بررسی و قرار داده می شود.

بعد از حمله شیمیایی به شهر دوما توسط تروریستها و نسبت دادن ان به ارتش سوریه بهانه ای برای حمله نظامی به سوریه توسط امریکا و چند کشور اروپایی فراهم کرده است

جزئیات حمله به سوریه توسط امریکا

ترامپ در حالی حمله شیمیایی ادعایی در دوما را بهانه‌ای برای اقدام نظامی علیه سوریه قرار داده است که هنوز هیچ نهاد یا مرجع بین‌المللی صحت چنین حمله‌ای را تایید نکرده است.

 وزارت دفاع روسیه می‌گوید بررسی شواهد موجود نشان می‌دهد اصلا در دومای سوریه از تسلیحات شیمیایی استفاده نشده و اتهامات علیه دمشق کاملا جعلی است. 

به نوشته رویترز، حتی مقامات اطلاعاتی آمریکا نیز معتقدند حمله‌ای اتفاق نیفتاده است. با این حال، ترامپ سه روز است که مدام بر طبل جنگ با سوریه می‌کوبد.

همزمان فرانسه و بریتانیا، متحدان اصلی ایالات متحده برای حمله به اهدافی در سوریه، مشغول بررسی راه‌ها و اهداف ضربه زدن به مراکز ادعایی «تولید و انبار تسلیحات شیمایی» و استفاده از این جنگ‌افزارها هستند. 

امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه پیش از حمله اخیر به غوطه گفته بود که زاغه‌های مهمات شیمیایی سوریه را هدف قرار خواهد داد.

خبر حمله آمریکا به سوریه در سال 97 + ایا امریکا به سوریه حمله کرد

 این کشور در دوره ریاست جمهوری فرانسوا اولاند هم یکی از حامیان پر و پا قرص مداخله نظامی در سوریه بود؛ رویکردی که عملا به دلیل ناخوانی با سیاست‌های خاورمیانه‌ای باراک اوباما، عملا ناکام ماند. آقای ماکرون گفته است که در روزهای آینده «با مشارکت متحدان آمریکایی و بریتانیایی خود» برای عملیات نظامی در سوریه تصمیم خواهد گرفت.


خبر حمله آمریکا به سوریه در سال 97 + ایا امریکا به سوریه حمله کرد - خبر فوری حمله امریکا به سوریه
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan