مهم ترین اخبار روز

مهم ترین اخبار روز ایران و جهان در 24 ساعت گذشته بدون سانسور

جرم بهمن ورمزیار - بهمن ورمزیار کیست و دلیل حکم اعدام

جرم بهمن ورمزیار - بهمن ورمزیار کیست و دلیل حکم اعدام - عفو بهمن ورمزیار - ایا بهمن ورمزیار بخشیده شده - قضیه اعدام بهمن ورمزیار چیست

جرم بهمن ورمزیار 

جرم بهمن ورمزیار

بهمن ورمزیار کیست 

در مطلب از سایت جونا اخرین خبر های از جریان اعدام و بخشش بهمن ورمزیار بررسی می شود و همچنین برای مطالعه پست های مشابه به بخش اخبار حوادث مراجعه کنید.

قضیه بهمن ورمزیار 

بهمن ورمزیار جوانی همدانی اقدام به سرقت مسلحانه به یک طلا فروشی می شود که بعد از مدتی پشیمان می شود و طلاها را رو صاحب مال پس می ده و رضایت شاکی را میگیرد و بهمن ورمزیار با راهنمایی وکیلش داوطلبانه خودش رو معرفی میکنه، همچنین بهمن فاقد سوء پیشینه کیفری هست.

حکم اعدام بهمن ورمزیار

بعد از معرفی بهمن ورمزیار به نیرو انتظامی متاسفانه شعبه یک دادگاه انقلاب همدان بر خلاف موازین حقوقی، بهمن ورمزیار رو به علت ارتکاب محاربه به اعدام محکوم میکنه، رای در دیوان نقض و به شعبه هم عرض ارجاع میشه، شعبه هم عرض متاسفانه باز هم حکم به اعدام صادر میکنه و این بار در کمال تعجب رای رو تایید میکنه.

جرم بهمن ورمزیار - بهمن ورمزیار کیست و دلیل حکم اعدام 

بخشش بهمن ورمزیار

ماجرای بخشش بهمن ورمزیار

قرار بود که حکم اعدام بهمن ورمزیار جوان همدانی به جرم سرقت مسلحانه طلا فروشی روز سه شنبه 28 فروردین 96 ساعت شش اجرا شود، که منتشر شدن گسترده کلیپ های از مادر بهمن ورمزیار در شبکه های اجتماعی  باعث شد مسئولان نظام درخواست توقف اجرای حکم را داشت؛ و دستور رهبر انقلاب؛ اجرای این حکم متوقف شد.

اجرای حکم بهمن ورمزیاز

حکم اعدام بهمن ورمزیار، که به اتهام سرقت مسلحانه به اعدام محکوم شده بود، بامداد چهارشنبه ۲۹ فروردین آوریل در همدان اجرا شد.
این حکم قرار بود یک روز پیش اجرا شود، اما به گفته کامران حمزه، دادستان استان همدان، به دلیل یک «مشکل قضایی» موقتا متوقف شده بود.

جرم بهمن ورمزیار - بهمن ورمزیار کیست و دلیل حکم اعدام - عفو بهمن ورمزیار - ایا بهمن ورمزیار بخشیده شده - قضیه اعدام بهمن ورمزیار چیست
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan