مهم ترین اخبار روز

مهم ترین اخبار روز ایران و جهان در 24 ساعت گذشته بدون سانسور

ثبت نام بن کتاب دانشجویی 97 اغاز شود + نحوه ثبت نام

ثبت نام بن کتاب دانشجویی 97 اغاز شود + نحوه ثبت نام - جزئیات ثبت نام بن کارت دانشجویی برای نمایشگاه کتاب سال 1397 - سامانه خرید بن کتاب 1397

بن کتاب دانشجویی 97

ثبت نام بن کتاب دانشجویی 97

ثبت نام بن کتاب دانشجویی 1397

در این مطلب در مجله اینترنتی جونا اطلاعات کاملی درباره نحوه خرید و ثبت نام بن کتاب دانشجویی سال 1397 قرار داده می شود.همچنین برای دیدن مطالب مشابه به بخش اطلاع رسانی سایت جونا مراجعه کنید.

نحوه خرید بن کتاب دانشجویی 97

متقاضیان خرید بن نمایشگاه کتاب تهران در سال 1397 می توانند با مراجعه به سایت tibf.ir و طی کردن مراحل خرید بن کتاب اقدام به ثبت نام کنند.

بن کتاب چیست؟

کارت الکترونیک خرید کتاب یکی از انواع کارت­های بانکی است که در راستای توسعه ی نهضت کتابخوانی و دسترسی آسان به کتاب در میان مخاطبان و علاقه ­مندان، از سوی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با همکاری خانه کتاب صادر می گردد.

این کارت پس از شارژ مبلغ معینی از سوی سازمان مربوطه، توسط بانک عامل صادر می شود و قابلیت استفاده از دستگاه­های پایانه فروش نصب شده در مراکز فروش کتاب عضو شبکه پذیرندگان بانک عامل را خواهد داشت. دارندگان کارت الکترونیک خرید کتاب می­ توانند تمام هزینه ­های مورد استفاده­ خود را بابت خرید کتاب در واحدهای پذیرنده به جای پرداخت پول نقد از طریق کارت پرداخت نمایند.

تمام دانشگاه­ ها و مراکز آموزش عالی دولتی و خصوصی، موسسات فرهنگی و هنری و تمام دستگاه­ های دولتی و عمومی کشور می ­توانند با انعقاد قرارداد واگذاری (فروش) بن کارت الکترونیک خرید کتاب، ضمن تکمیل اطلاعات کارکنان مطابق با قالب بانکی مورد نیاز، نسبت به دریافت کارت الکترونیک خرید کتاب از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارائه آن به افراد اقدام نمایند.


ثبت نام بن کتاب دانشجویی 97 اغاز شود + نحوه ثبت نام - جزئیات ثبت نام بن کارت دانشجویی برای نمایشگاه کتاب سال 1397 - سامانه خرید بن کتاب 1397
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan