balmusic
مهم ترین اخبار روز

تعطیلی ۱۴ و ۱۵ فروردین 1397 | اخرین خبر از تعطیلی مدارس بعد از سیزده بدر 97

تعطیلی ۱۴ و ۱۵ فروردین 1397 | اخرین خبر از تعطیلی مدارس بعد از سیزده بدر 97 - جزئیات کامل از تعطیلی شدن مدرسه در تعطیلی مدارس ۱۴ فروردین ماه سال 97

تعطیلی ۱۴ و ۱۵ فروردین 1397 

تعطیلی ۱۴ و ۱۵ فروردین 1397

تعطیلی مدارس بعد از سیزده بدر 97

در این پست از سایت جونا موضوع تعطیل شدن مدرسه ها در روز های سه شنبه ، چهارشنبه و پنچ شنبه به صورت کامل بررسی می شود و همچنین برای مشاهده مطالب بیشتر به بخش آخرین اخبار تعطیلی مدارس را اینجا ببینید مراجعه فرمایید.

جریان تعطیلی مدارس در 14 فروردین

هر سال قبل از عید و بعد از عید خبرها و شایعات زیادی درباره شروع و پایان تعطیلات مدراس در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف منتشر می شود که اغلب انها در حد شایعات است.
در چند روز اخبر خبرهای از تعطیلی مدارس تا 17 فروردین 97 در تلگرام در حال منتشر شدن است و اموزش پرورش نسبت به این خبر هنوز واکنشی نشان نداده است.

اطلاعیه اموزش و پرورش درباره تعطیلی روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین 97

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش درباره تعطیلی بعد اط سیزده بدر گفت:ان شاءالله مدارس از صبح روز سه شنبه ١٤ فروردین ٩٦ باز است و آماده حضور دانش آموزان خواهد بود.
وی افزود:اخبار جعلی منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ادامه داشتن تعطیلات تا 17 فروردین به شدت تکذیب می شود.
در برخی شایعات نیز به عدم آماده شدن مدارس طرح اسکان برای حضور دانش آموزان اشاره شده بود که عباسعلی باقری مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش نیز گفت:اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس پایان پذیرفته و مدارس در حال آماده سازی برای حضور دانش آموزان هستند.

تعطیلی ۱۴ و ۱۵ فروردین 1397 | اخرین خبر از تعطیلی مدارس بعد از سیزده بدر 97 - جزئیات کامل از تعطیلی شدن مدرسه در تعطیلی مدارس ۱۴ فروردین ماه سال 97

۱۰ فروردين ۱۳۹۷
1
محبوب‌ترین مطالب
مطلب پربحث‌تر
کلیه حقوق مادی و معنوی قالب و مطالب متعلق به بالموزیک می باشد و باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع می باشد.