مهم ترین اخبار روز

مهم ترین اخبار روز ایران و جهان در 24 ساعت گذشته بدون سانسور

آیا امروز مدارس شیراز تعطیل است یکشنبه 23 اردیبهشت 97

آیا امروز مدارس شیراز تعطیل است یکشنبه 23 اردیبهشت 97 - اخرین خبرهای از تعطیل شدن مدارس شهر شیراز به علت الودگی هوا - خبر تعطیلی مدارس یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 به دلیل گرد و غبار

آیا امروز مدارس شیراز تعطیل است یکشنبه 23 اردیبهشت 97

آیا امروز مدارس شیراز تعطیل است یکشنبه 23 اردیبهشت 97

در پست از سایت خبری جونا اخرین خبر های از تعطیلی مدارس شیراز 23 اردیبهشت 97 قرار داده می شود همچنین برای دیدن مطالب مرتبط به بخش آخرین اخبار تعطیلی مدارس را اینجا ببینید مجله اینترنتی جونا مراجعه فرمایید.

اداره کل آموزش و پرورش فارس در اطلاعیه ای اعلام کرد: بنا بر تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری فارس با توجه به شدت گرد و غبار و آلودگی هوا ناشی از آن تمام پیش دبستانی ها و مدارس دوره ابتدایی این شهرستان ها یکشنبه 23 اردیبهشت 97 در نوبت صبح تعطیل است.
حسن فیاض پور مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس هم اعلام کرد: بنا بر تشخیص دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اعلام شاخص ها توسط محیط زیست که به بیش از حد مجاز رسید، برخی مراکز آموزشی در شهرستان های یادشده تعطیل شد.
وی در مصاحبه با ایرنا افزود: با اندازه گیری آلایندگی در ساعت پیش رو، برای فعالیت نوبت عصر آموزشگاه ها تصمیم مقتضی گرفته می شود.
عبدالکریم جامع مدیرکل هواشناسی استان فارس نیز گفت: بعد از ظهر یکشنبه از غلظت گرد و غبار در آسمان استان کاسته خواهد شد. گرد و غبار برخی شهرهای این استان را فرا گرفته و بیشتر مردم با ماسک رفت و آمد می کنند

شیراز - ایرنا - مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان های شیراز، کازرون، ممسنی، رستم، کوار، لامرد، مهر، جهرم، فیروزآباد، سروستان و مرودشت به سبب پدیده گرد و غبار صبح یکشنبه تعطیل اعلام شد.


آیا امروز مدارس شیراز تعطیل است یکشنبه 23 اردیبهشت 97 - اخرین خبرهای از تعطیل شدن مدارس شهر شیراز به علت الودگی هوا - خبر تعطیلی مدارس یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 به دلیل گرد و غبار

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan